Chcesz się z Nami skontaktować? Interesuje Cię współpraca biznesowa?

E-mail: info@timeforcoffee.pl

Image Alt

Kokosowa

Twój pierwiastek egzotyki

Kokos

Kokosowy smak kawy wprowadza nutę egzotyczną do palety smakowej naszych produktów i tym samym sprawia, że staje się ona wyjątkowa.

100% Arabica

Bazą naszej kawy jest 100% Arabica, która wypalana w specjalny sposób pozwala na tworzenie kawy smakowej z zachowaniem jej naturalnych właściwości.

Naturalne aromaty

Tworząc naszą kawę smakową dobieramy naturalne aromaty, aby wydobyć pełnię wybranego smaku bez utraty walorów bazowych ziaren kawy

Najwyższa jakość

Jakość stała się naszą domeną przy tworzeniu kawy, czego pilnujemy na każdym etapie jej produkcji, a to stało się jej atrybutem.

kokos

Kokosowa fantazja

Jeśli tradycyjna kawa wydaje Ci się zbyt nudna, to może czas, aby spróbować naszej egzotycznej propozycji z nutą kokosową? Dzięki zastosowaniu naturalnych aromatów uzyskaliśmy wyjątkowe połączenie kokosa z 100% Arabicą

Egzotyczne wakacje

Szukając inspiracji na nowy smak naszej kawy skierowaliśmy naszą wyobraźnię w stronę egzotycznych wakacji wśród palm i beztroskiego czasu na plaży. Dzięki temu w Time For Coffee możemy gościć kawę kokosową, która wprowadza zupełnie nowe doznania smakowe.
20211107_165224