Chcesz się z Nami skontaktować? Interesuje Cię współpraca biznesowa?

E-mail: info@timeforcoffee.pl

Image Alt

Waniliowa

Wyjątkowa przyjemność

Wanilia

Klasyczna wanilia to doskonałe uzupełnienie codziennej filiżanki kawy, która swoją delikatnością pozwala na odrobinę relaksu.

100% Arabica

Bazą naszej kawy jest 100% Arabica, która wypalana w specjalny sposób pozwala na tworzenie kawy smakowej z zachowaniem jej naturalnych właściwości.

Naturalne aromaty

Tworząc naszą kawę smakową dobieramy naturalne aromaty, aby wydobyć pełnię wybranego smaku bez utraty walorów bazowych ziaren kawy.

Najwyższa jakość

Jakość stała się naszą domeną przy tworzeniu kawy, czego pilnujemy na każdym etapie jej produkcji, a to stało się jej atrybutem.

top-view-homemade-ice-cream-scoops

Przyjemność smaku

Wanilia zagościła na stałe w naszej kuchni, a jej właściwości są niezwykle użyteczne. Spożywanie wanilii może wpływać na poziom naszej przyjemności, dlatego też przy tworzeniu naszej kawy nie mogliśmy pominąć tego smaku.

Delikatne uniesienie

Dzięki starannie wybranym ziarnom kawy i naturalnym aromatom, waniliowy smak kawy jest delikatnie wyczuwalny z każdym łykiem, a jego walory oddziałują pozytywnie na nasze receptory przyjemności. Zatem to idealny sposób na początek dnia w dobrym stylu.
20211107_162818